درباره ی ما

بزرگترين و مجهزترين کارخانه توليد خوراک دام و طيور در استان زنجان
شرکت دامپروران استان زنجان، در راستاي سياست هاي کلان و درازمدت جهاد کشاورزي، با توجه به نيازسنجي هاي انجام شده در زمينه بهبود اصول تغذيه دام و طيور، در راستاي خود کفايي کشور و افزايش توليد ملي و تحقق شعار رونق توليد، در سال 84 اقدام به خريد زمين در شهرک صنعتي شماره يک زنجان نمود.
با همت مديران شرکت دامپروران و حمايت هاي مسئولين جهاد کشاورزي استان زنجان، کار ساخت و ساز سوله ها و کارخانه توليد خوراک دام و طيور در طي 5 ماه به اتمام رسيد و پس از اخذ مجوزهاي لازم و جذب متخصصين حوزه خوراک دام و طيور و دامپروري، رسماٌ فعاليت خود را شروع کرد.
شعبه 1 کارخانه توليد خوراک دام و طيور زنجان واقع در شهرک صنعتی
شهرستان زنجان به دليل در اختيار داشتن بيشترين تعداد دام کوچک و برزگ، تبديل به قطب دامپروري استان زنجان شده است. که در همين راستا شرکت دامپروران زنجان، اقدام به ساخت شعبه دو کارخانه در شهرستان گرفت تا بتواند 80 درصد خدمات دامپروري را در اين کارخانه تجميع نمايد.
شعبه 2 کارخانه توليد خوراک دام و طيور زنجان در شهرستان خدابنده
شهرستان خدابنده به دليل در اختيار داشتن بيشترين تعداد دام کوچک و برزگ، تبديل به قطب دامپروري استان زنجان شده است. که در همين راستا شرکت دامپروران زنجان، اقدام به ساخت شعبه دو کارخانه در اين شهرستان گرفت تا بتواند 80 درصد خدمات دامپروري را در اين کارخانه تجميع نمايد.

01

احداث فروشگاه ادوات دامپروري و رفع نيازهاي ادوات دامپروري

02

ساخت سيلوي ذخيره نهاده هاي دامي با ظرفيت 5هزار تن

03

ظرفيت توليد 20تن کنسانتره در ساعت با دو خط توليد در سيستم پرس پليت و مش

04

احداث مجهزترين کارخانه دام و طيور و آبزيان

05

احداث ايستگاه جمع آوري شير با ظرفيت 10 تن در ساعت

06

ارائه خدمات دامپزشکي با احداث مطب و داروخانه دامپزشکي

X